Deckerská kavárna

Novinky ze světa hardware a vybavení vůbec

Code Box - obrázek

Code Box - obrázek

Tak moji milovaní. Teď si dáme takovou lahůdku z armádních dílen. A to Code Box. Prakticky se jedná o přenosnou paměť, ale s takovou drobnou úpravou. Tahle hračka obsahuje malý vnitřní systém velice podobný matrixu. Takže tam najdete vstupu, uzly, skladiště atd. A komu to nedošlo, tak tam může být i IC! Code Box nejde téměř na ulici sehnat protože má takovou šikovnou ochranu. Pokud prolomíte ochranu a systém uvnitř to zjistí, tak to celé udělá pěkné BUM! A Bum to taky udělá, když se to pokusíte otevřít za účelem deaktivace výbušniny. Takže bacha na to!

Monitor na vrchu slouží ke čtení dat v případě že nemáte dostupný žádný deck nebo komp.
Azzi Cyber 20 - obrázek

Azzi Cyber 20 - obrázek

Další z řady kyberdecků do Aztechnologie. Nic moc dělo. Ale do začátků dobrý. Tedy rozhodně lepší než některé standartně nabízené decky. Tak to zkuste a případně dejte nějaké lamě k narozkám.
DAUSON by MCT - obrázek

DAUSON by MCT - obrázek

DAUSON (datové úložiště a solární nabíjecí panel) od Mitsuhami je horká novinka na poli zálohování dat a alternativních napájecích zdrojů. Dokonalé kombo jehož využití se najde i mimo běhy. Tak jukněte.
Yamatsu CP Helper - obrázek

Yamatsu CP Helper - obrázek

Nezbytná záležitost pokud chcete využívat Save Matrix technologii uvedenou níž. Bez téhle legrace, která se váže přímo na procesor Save Matrix ani nespustíte. CP Helper zvyšuje výkon procesoru, tak aby nebyl zatěžován periferií Save Matrix.
Yamatsu Matrix Save - obrázek

Yamatsu Matrix Save - obrázek

Vhuaaa!!! Hračička co zálohuje on-line vaše operace v Matrixu!!! A to vše v reálném čase!!!! Vhuaaaa!!!! To chcíííííí!!!!!! No jo, ale kde na to vzít?
VIA-Power by Renraku - obrázek

VIA-Power by Renraku - obrázek

Tahle sranda slouží k lepšímu vykreslování Matrixu. Více najdete v rubrice Matrix hot tips. Níže se nachází jen technické specifikace.
Grafická podpora Matrixu MCT PowerGrid II - obrázek

Grafická podpora Matrixu MCT PowerGrid II - obrázek

Tahle věcička slouží k lepšímu vykreslování matrixu. Výhody týhle komponenty jsou uvedeny v oddělení Matrix hot tips. Níže se nachází technické specifikace.
Cyber Explozion 1 - obrázek

Cyber Explozion 1 - obrázek

A teď bacha!! Máme tu nového hráče na poli kyberdecků!! Přichází Cyber Dream corporation a jejich Cyber Explozion 1. A mohu vám říct, že Fairligh je na kolenou!!!! Možná.
Deck kontrol verze A - obrázek

Deck kontrol verze A - obrázek

Nezdá se Vám něco na tom decku co právě kupujete? Nebo snad jste o deck přišli a on se Vám za podivných událostí vrátil? Pak potřebujete Deck kontroll od MCT. Jo a samozřejmě na tuhle věc jsou potřeba bezpečtnostní prověrky
Novatech - EPB X - obrázek

Novatech - EPB X - obrázek

Máte malou kapacitu vaší externí paměťové banky? Nevadí. Koukněte na externí paměťovou banku od Novatechu a možná Vám bude i vyhovovat. Ale nezapomeňte, že se jedná o bezpečtnostní úložiště, takže to podlíhá bezpečtnostním prověrkám. Jenže koho to zajímá, když to chce?
1
Deckerská kavárna
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one