Deckerská kavárna

Cyber Explozion 1

Cyber Explozion 1 - obrázek

Cyber Explozion 1 - obrázek

A teď bacha!! Máme tu nového hráče na poli kyberdecků!! Přichází Cyber Dream corporation a jejich Cyber Explozion 1. A mohu vám říct, že Fairligh je na kolenou!!!! Možná.
Masakr!!! Deck výkonější než Fairlight!!! A taky dražší!!! Ale ty výhody!!! Já do toho jdu a vy? Jistě je to novika od nové firmy, ale ukazuje nám, kam až se nechá zajít a jestli mne můj nos neklame, tak nám tehle firmička ještě ukáže svoje zoubky!!!

Cyber Explozion 1

HPOP: 12

Pevnost: 7

Aktivní paměť: 4 000

Paměťová banka: 7 000

Rychlost I/O: 650

Posílená reakce: 3

Sloty: 16

VJ: 18

Cena: 2 600 000,-

Dostupnost: 10/1 měsíc

Index: 3

Váha: 1,5 kg

Tenhle deck je určený k nošení na ruce. V základu má již obrazovku (dotekovou), ale nemá klávesnici (bez ní je to stejně lepší ne?), připojuje se standartní zástrčkou a navíc disponuje funkcí Explozion One. A to je důvod proč to koupit. Jakmile spustíte program Explozio One (jednoduchá akce) vaše I/O se zvedne na 800!!! A hodnocení všech programů v aktivní paměti stoupne o 1 (aniž by vzrostly nároky na místo) a navíc máte bonus +3 k matrixový reakci, jenže tahle aplikace vydrží běžet jen 10 kol a pak se vypne (dost svinsky to přehřívá procesor) a nelze ji zapnout dokud procesor nevychladne (tak za cca 3-5 minut), po vypnutí týhle aplikace ale dojde dost k negativní stránce věci a vaše I/O spadne na 200 a veškeré příkazy budete vykonávat 2x tak dlouho (takže třeba 2 komplexní akce místo jedné atp.) což v boji může být průser a navíc vám tohle drastické zpomalení zpomalí deckový reakce (do vychladnutí procesoru - 6 od reakce při hodu na iniciativu), ale stejně si myslím, že to stojí za to nebo ne?

30.06.2008 12:31:40
thanathos
Deckerská kavárna
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one