Deckerská kavárna

Yamatsu Matrix Save

Yamatsu Matrix Save - obrázek

Yamatsu Matrix Save - obrázek

Vhuaaa!!! Hračička co zálohuje on-line vaše operace v Matrixu!!! A to vše v reálném čase!!!! Vhuaaaa!!!! To chcíííííí!!!!!! No jo, ale kde na to vzít?
Technické informace:

Název: Yamatsu Matrix Save

Váha: 50 g

Sloty: 2 (vedle sebe)

VJ: 3 (viz Podpora Save Matrix technologie)

Cena: 25 000,-

Kapacita paměti: 1.000 Mp (což stačí na 15 minut pobytu v matrixu) možnost rozšířit až na 5.000 Mp v ceně 500,- za 100 Mp paměti navíc.

Dostupnost: jen na zakázku

Index: 2-3 (bohužel 3 platí pro Seattel tu dvojku mají v Asii a Japonsku)

Legalita: jen prověření diggeři a matrixový bezpečáci

-------------------Herní specifikace--------------------------

Takžéééé, tahle legrace provádí zálohování vašich operací v reálném čase, takže vše co právě konáte se převádí na čistá data (rozuměj-sada čísel a údajů, prostě kód matrixu) a ukládá do týhle věcičky a když říkám všechno, tak myslím všechno. Takže zaznamenává adresy na které se hlásíte a adresy linek na kterých se pohybujete, úroveň odporu jež se vám staví do cesty, bezpečtnostní hodnocení prostě všechno. Ale bacha, pokud nevyužívate Podoru Save Matrix Technologií, tak má te smůlu a tuhle věcičku nerozchodíte. Záznam vašeho běhu pak můžete kdykoliv přehrát přez Váš deck již off-line a pustit jej třeba na monitro a hledat, kde jste udělali chybu, nebo jak to tam sakra vypadalo. Vžádném případě, tahle legrace nedělá záznam o manipulaci s daty, takže ztracený soubor, nebo zničenou HPOP takhle neobnovíte.Škoda což?

16.07.2008 13:18:05
thanathos
Deckerská kavárna
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one