Deckerská kavárna

Lepší vykreslení matrixu

Lepší vykreslení matrixu - obrázek

Lepší vykreslení matrixu - obrázek

Jistě. Matrix má standartní zobrazení, ale nemůžeme jej vnímat ještě lépe než doposud? Nemůže se vykreslovat krapet líp? Jasně že může a právě k lepšímu vykreslení matrixu se vztahuje článek níže. A jako vždy. Tohle není nic pro Lamy!!!!!
Takže první věc co se musí udělat je sehnat si dost výkonou podporu grafického zobrazení a tu zamontovat do decku. (test počítače K/O proti 4 - stačí 2 úspěchy) a pak to všechno přetaktovat, jenže tohle je kámen úrazu. Grafická podpora sama o sobě totiž nestačí, všechno musí být v souladu s vašimi nervovými impulzy a k tomu potřebujete vývojové prostředí (popis jednoho vývojového programu jsem hodil do Software patch and news) a hodně slušný znalosti Kybernetických rozhraní (dovednost Programování kybernetických rozhraní - spadá pod počítače) a pak ještě pořádnou dávku štěstí, pač když to nezvládnete, koupíte pravděpodobně tak velký elektrický šok, že budete mrtvý.

Takže spustíte Vývojové prostředí a započnete taktovat.( - jen tak na okraj pro ty co to nepochopily - během taktování musíte být připojení jackem k decku ) Celá operace by Vám měla zabrat cca 2-3 hodiny (herně řečeno: provedeme test dovedností matrixové programování - nebo příbuzné dovednosti - proti cílovému číslu 6 a výsledek je následující:

žádný úspěch: chybná vazba na grafickou podporu (je zničena)

1 úspěch: částečná vazba na grafickou podporu (nefunguje jak má, potřeba opakovat test)

2 a víc úspěchů: fachá to dobře, vše bez problémů

Za každé 2 úspěchy nad 2 potřené je možné snížit čas práce o 15 minut

Jakmile to máme, dáme se do úpravy jacku, respektive si pohrajeme s přeprogramováním neurálního dajackového rozhraní (test Programování kybernetických rozhraní- nebo podobné dovednosti-  proti cílovému číslu 6) všechno zabere cca 2 hodiny a výsledek:

fatální neúspěchy: smůla, datajack vyhořel a jsme vystaveni poškození 12 S přímo do hlavy

žádný úspěch: smůla, datajack to nevydržel a je nutné jej vyměnit a my jsme vystaveni poškození 6 V přímo do hlavy.

1 úspěch: smůla, datajack to nevydržel a je nutné jej vyměnit, ale nám se nic nestalo

2 a více úspěchů: pohoda, všechno jede jak má.

A jaké to má výhody? Jednoznačné. Lepší vykreslení matrixu nám totiž poskytuje bonus -1 od cílových čísel pro test senzorů a vůbec všeho čeho si chceme v matrixu všimnout. A já myslím, že to za to stojí. Nebo ne?

 

01.07.2008 09:50:48
thanathos
Deckerská kavárna
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one