Deckerská kavárna

Potlačujeme podpis

Potlačujeme podpis - obrázek

Potlačujeme podpis - obrázek

Jak jistě víte, legální decky zanechávají v matrixu unikátní podpis, podle kterého lze majitele vystopovat. Jenže to se nám slušným deckerům do krámu nehodí, že? Takže níže je uvedeno co potřebujete k tomu, aby jste to udělali správně. Ne není to jednoduchý, ale alespoň oddělíme Lamy od Nás profíků!!!!
Takže první co potřebujete, je ta věcička co je na obrázku. Říká se jí Vector 12 a dá se sehnat u vašich prodejců zhruba za 1 200,- (vector 12 zabírá 2 VJ). Umístění týhle věci do decku je jednoduchý (test počítači K/O proti 4  - alespoň 2 úspěchy).

A teď přijde to horší a to naprogramovat tuhle legraci tak, aby zamezila zapsání podpisu decku automaticky při vstupu a výstupu z matrixu. Přeprogramování týhle věci je test dovedností matrixové programování (nebo příbuzné) proti 5 - potřeba alespoň 3 úspěchů, základní čas je 8 hodin, za každé 2 úspěchy nad 3 potřebné je možné snížit čas o 30 minut (né však na méně jak 1 hodinu). Pokud si přejete aby deck zanechával nějaký váš Nick (pokud chcete) a umísťoval jej v matrixu kdy vy chcete a kde vy chcete, provedete v programu ještě jednu drobnou úpravu (test matrixové programování - nebo příbuzná dovednost - proti 3 - 2 úspěchy stačí) v programu a je hotovo. Následná úprava zabere cca 5 minut.

30.06.2008 13:00:15
thanathos
Deckerská kavárna
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one