Deckerská kavárna
Tenhle prográmek vychází z předpokladu, že všechna transakční data běhají zejména po síti a protože jsou to jen data, nechají se vymazat, upravit nebo okopírovat či s nimi dělat cokoliv jiného. V případě nuyenů je tomu stejně a proto nabízím tenhle prográmek.

Slovo autora k programu - citace

Předem chci říci, že tehle prográmek asi leckterý GM nekousne, ale on existuje již v dnešní době a mne osobně k němu inspiroval film Hackers, jež u nás vyšel pod názvem Nebezpečná síť. Takže nebudu otravovat a hurá na to.

Money Clone verze 1.0

Násobitel velikosti: 7

Tenhle prográmek slouží k naklonování nuyenů, jenže aby to nebylo tak lehký, tak je schopen naklonovat jen právě probíhající transakci a jen v případě, že je daný do uzlu s účtem. Tenhle úžasný prográmek totiž z každé transakce ukousne pár nuyenů aniž by to bylo na převodu vidět. Prostě vezme transakci a udělá její duplicitu, ale jen z části. Program nic nemaže nebo nekopíruje či nepřesouvá. Jen duplikuje vzorce peněz nic víc.

 

------------------------------Herní vyjdáření-------------------------------------

Program musí decker zanést do účtu jež má být okraden. Tento program tam musí zamaskovat neboť by si toho ihned všimli správci účtů. Program pracuje jen v případě, že na účtu probíhají transakce rychlostí min. 60 transakcí za 2 minuty, což se týká stejně jen velkých společností. Program z každé transakce ukousne tolik procent kolik je hodnocení programu. Tj. při hodnocení 6 ukousne vždy 6%. Programu je jedno z jaké transakce bere, takže ubírá jak z poplatků za parkování, tak i z poplatků za převody nebo ze samotných převodů. Před umístěním programu do uzlu musí decker stanovit jak velkou částku má ukrást, jakmile program naplní tuto částu připojí se k odchozí transakci a opustí uzel. S daty se pak přepraví do předem nadefinovaného uzlu. Jakmile program opouští účet provádí se test systému proti odhalení programu, pokud je program odhalen, admin ví kam peníze jdou a jak velká je jejich částka. Zaměření uzlu pak již není problém. Odhalený program je také možno zničit. není k tomu potřeba žádnou specifickou akci neboť program na kradení penez je součástí systému kam byl zaveden.

20.10.2008 09:23:58
thanathos
Deckerská kavárna
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one